مشاوره و کوچینگ لبینار

درخواست مشاوره و کوچینگ یادگیری

بعد از این که از همه محصولات استفاده کردی یا اینکه به نظرت واقعا به نظرت شرایط شما مطالب تدریس شده متفاوت است

می‌توانی از جلسات مشاوره و کوچینگ ما استفاده کنی.

در حال حاضر ظرفیت پر شده است و امکان ارسال درخواست وجود ندارد.

توجه داشته باشید. پر کردن این فرم به معنای پذیرفته شدن جلسه مشاوره نیست و فقط به معنی بررسی است. در صورت تایید با شما تماس گرفته خواهد شد.

جلسات توسط چه کسی برگزار می‌شود؟

جلسه مشاوره و کوچینگ توسط محمد جواد قریشی صورت می گیرد که بسته به شرایط شما، در یک جلسه یا بیشتر برگزار می شود.

در این جلسات می تواند خدمات زیر انجام شود:

۱٫ کلاس خصوصی:

اگر به دلیل شرایط اجتماعی و یا محدودیت زمان نمیتوانید در دوره های عمومی ما شرکت کنید، می توانید آموزش های ضروری را به صورت اختصاصی و در زمانی کوتاه تر ببینید.

۲٫ آنالیز

اگر بخواهید یک آنالیز و تحلیل کامل از خود دریافت کنید و بدانید که نقاط قوت و ضعف شما در چیست و چگونه می توانید آن را بهبود ببخشید، بهترین گزینه آنالیز شما خواهد بود.

۳٫ مشورت شرایط خاص

گاهی اوقات نیاز دارید تا به شکل سریع‌تری یادبگیرید تا نسبت به رقبای تا برتری پیدا کنید. در این صورت این جلسه یک فرصت عالیست برای مشورت کردن! تا بهترین عملکرد را داشته باشید.

۴٫ رفع مشکلات مهارتی

گاهی مطالبی را شنیده اید و آن را راه نجات خود از بعضی مشکلات می دانید. اما نمی دانید چگونه باید در زندگی خود پیاده سازی کنید. ما در کمترین زمان ممکن و ساده ترین روش به شما خواهیم گفت که چطور این مشکل را پشت سر بگذارید.

۵٫ پرسش و پاسخ

گاهی اوقات شما سوال هایی در حیطه یادگیری،تندخوانی،حافظه ، استراتژی و … دارید و تمایلی ندارید برای یافتن آن ها وقت زیادی صرف کنید و منابع بسیاری را زیر و رو کنید. خب مطمئن باشید جلسه مشاوره و کوچینگ گزینه بسیار مناسبی است.

جلسات به صورت فردی است یا گروهی؟

در حال حاضر جلسات مشاوره و کوچینگ فقط برای یک نفر انجام خواهد شد

طول جلسه چقدر است؟

تجربه نشان داده که بهترین زمان برای جلسه مشاوره ۵۵ دقیقه است و با روش نوینی که برای بخش بندی جلسه در نظر گرفتیم مطالب ضروری بدون هیچ کم و کاستی ارائه خواهد شد.

آیا محدودیت سنی برای برگزاری جلسات وجود دارد؟

ایده آل ما سن 18 سال به بالا برای برگزاری جلسات هستند چون در این سن معمولا استقلال فکری و عملی بیشتری برای پیشبرد نکات یادگیری وجود دارد اما در صورتی که بالای 16 سال هستید میتوانید با هماهنگی با والدین در این جلسات شرکت کنید. زیر 16 سال هم به دلیل تفاوت در شیوه کوچینگ فعلا امکان برگزاری آن توسط مجموعه لبینار وجود ندارد.

آیا محدودیت جنسیتی برای برگزاری جلسات وجود دارد؟

خیر هم آقایان و هم بانوان می‌توانند از جلسات کوچینگ و مشاوره استفاده نمایند اما نکته لازم به ذکر این است که از هر دو گروه عزیزان تقاضا داریم تا پوشش عرف جامعه و قوانین حاکم بر جامعه در جهت خدمت رسانی بهتر ما به شما ، رعایت و اجرا کنند ، در صورت عدم اجرای این بخش جلسه فورا کنسل میشود و وجه پرداختی بازگشت داده میشود

جلسه مشاوره و کوچینگ کجا برگزار می شود؟

در حال حاضر امکان برگزاری جلسات مشاوره و کوچینگ فقط به صورت غیر حضوری و از طریق تماس تلفنی یا تماس ویدئویی است.

دستور العمل اجرایی

نگران این نباشید که چگونه جلسه را جمع بندی کنید، در پایان جلسه، شما یک دستورالعمل اجرایی کاملا اختصاصی و کاربردی دریافت می کنید و دقیقا می دانید که پس از جلسه چه کاری باید انجام دهید!

فایل صوتی جلسه

فایل صوتی جلسه به ایمیل و ایتای شما ارسال می گردد. کیفیت صوت ضبط شده بالا بوده و شما می توانید به آن در اتومبیل، موبایل، کامپیوتر و … گوش کنید.

دریافت راهنما جلسه مشاوره و کوچینگ

شما بلا فاصله بعد از نهایی شدن جلسه، به یک دستورالعمل  PDF اختصاصی و یک ویدئو اختصاصی دریافت خواهید کرد که به شما کمک می کند تا با مطالعه این جزوه مختصر و این ویدئو، بیشترین بازدهی در جلسه را داشته باشید.

چرا جلسه مشاوره و کوچینگ

جلسه مشاوره و کوچینگ، شرایطی را برای شما فراهم می کند تا از فرصت های جاری زندگی تان حداکثر بهره برای یادگیری و افزایش سرعت حرکت خود استفاده کنید و اجازه ندهید فرصت های شما از بین بروند.

این جلسه چه بخش هایی دارد؟

  • بیان مسأله
  • ارائه راهکارها
  • جمع بندی
  • ارائه دستورالعمل اجرایی گام به گام
  • پرسش و پاسخ

از این که شما به خدمات اختصاصی ما علاقه مند هستید بسیار متشکریم و به شما تبریک می گوییم. در ادامه توضیحاتی در مورد جلسه مشاوره به شما ارائه خواهیم کرد.

روند درخواست جلسه چطور است؟

۱/ تکمیل فرم درخواست مشاوره و کوچینگ (پرکردن فرم از این قسمت)

۲/ بررسی درخواست توسط مجموعه و در صورت موافقت تماس از طریق ایمیل و تلفن یا ایتا با شما.

۳/ واریز هزینه جلسه  (مبلغ دقیق پس از بررسی فرم ارائه خواهد شد. مبلغ پایه 990 هزار تومان برای هر جلسه )

۴/ نهایی کردن تاریخ و ساعت جلسه با مشاور مجموعه لبینار

۵/ استفاده از جلسه مشاوره

مبلغ شرکت در جلسه مشاوره و کوچینگ

مبلغ پایه شرکت در یک جلسه کوچینگ 990 هزار تومان است ( مبلغ با توجه به یکسری عوامل می‌تواند بیشتر شود)

مبلغ شرکت در کوچینگ های بلند مدت با توجه به موضوع ، مدت زمان و …  از 12 میلیون تا 48 میلیون است ( فعلا ثبت نام نداریم و ظرفیت پر است )