guarantee certificate 1

ضمانت بازگشت وجه

ما پشت محصولاتمان ایستاده ایم.

اگر محصول مان را دوست نداشتی تا 30 روز می‌تونی درخواست بازگشت وجه بدی.

این گارانتی و ضمانت فقط شامل محصولات مجازی است.

ضمانت بازگشت وجه چیست؟

در سایت “لُبینار” تمامی محصولات مجازی دارای گارانتی بازگشت وجه 100 درصد تا مدت 30 روز پس از خرید است و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود. همچنین ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

چرا محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارد؟

همیشه به این موضوع فکر می‌کنم که نکند به خاطر اشتباه من حق کسی خورده شود و به آن چیزی که دنبال آن بوده نرسد، به همین دلیل فکر می‌کنم اخلاقا و شرعا گارانتی و تضمین بازگشت وجه بهترین راه است. از آن جایی که به کیفیت محصول خودمان اطمینان داریم ، حق ریسک و  ایرادات آن را می‌پذیریم و برای شما هیچ جای نگرانی باقی نمی‌گذاریم.

ضمانت

ما تعهد می‌کنیم که محصولاتمان این ویژگی‌ها را دارد

مفید و اثر بخش است

به شرطی که تمارین ارائه شده را به شکل منظم انجام دهید. اگر نتیجه نگرفتید درخواست بازگشت وجه بدهید.

داشتنی

دوست داشتنی است

حتی اگر محصول ما را دوست ندارید، درخواست بازگشت وجه بدهید.

یکپارچگی

اگر اطلاعات درج شده با محتوا منطبق نبود، درخواست وجه بدهید.

ارزشمند است

اگر حس کردید محصول خوبی بود ولی انقدر ارزش نداشت، درخواست بازگشت وجه بدهید.

حتی اگر دلایل دیگری داشتید و هیچ یک از دلایل بالا مطرح نبود و شما دلتان آن محصول را نخواست ، می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

تعهدات شما به ما!

1- لطفاً ما را تست نکنید! مطمئن باشید که ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً مانند چند نفر از دوستان سایت این موضوع را تست نکنید! چون انجام بی دلیل این کار باعث ناراحتی ما خواهد شد.

2- نگران ما نباشید! لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

3- نقاط ضعفمان را هدیه بدهید! اگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

4- توجه داشته باشید در صورتی که از بازگشت وجه استفاده کنید، می‌توانید همچنان از محصول ما استفاده نمایید.

danger 2

نکات بسیار مهم

  • برداشت ما این هست که شما با خرید 2 محصول به این نتیجه می رسید که آموزش های ما برای شما کاربردی هستند یا خیر! پس اگر 2 محصول خرید کردید و محصولات ما مورد رضایت شما نبود از بازگشت وجه محصول سوم معذوریم چون ما این برداشت رو می کنیم که آموزش های ما مورد رضایت شما نیست.
  • در نتیجه عزیزانی که بیش از دو محصول درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.
  • دقت داشته باشید که گارانتی بازگشت وجه شامل خریداری محصولات فیزیکی ، کتاب و سمینارها و کارگاه های حضوری نمی شود و تنها برای محصولات و دوره های آنلاین و غیرحضوری قابل استفاده است.

آیا به ضرر ما نیست؟ کسی سو استفاده نمی‌کند؟!

این سوال کاملاً طبیعی است و خوشحال می‌شوم به آن پاسخ بگویم!

اول از همه باید بگوییم که نرخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین است و چیزی در حدود 5 مورد از هر 1000 سفارش است!

جالب است بدانید که بخش قابل توجهی (حدود نیمی) از این درخواست‌ها نیز به گفته خود افراد فقط برای اجرای تست ما بوده است! (و البته این کار واقعاً ما را ناراحت کرد)

و اما سو استفاده افراد! واقعیت این است که تا کنون به جز یک مورد، کسی از این شرایط سو استفاده نکرده است و دلیل این موضوع این است که افرادی که پیگیر آموزش و یادگیری و رشد شخصی هستند خیلی کمتر به فکر سو استفاده و … هستند. به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

استفاده

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

جهت انجام کارهای بازگشت وجه به این آدرس : info@lobinar.ir ایمیل بزنید و درخواست خود را مطرح کنید، (حتماً شماره تلفن خود را نیز بنویسید) سپس راهنمایی لازم جهت رسیدگی به درخواست شما انجام خواهد شد.

خواهشی که از شما داشتم:

پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوالهایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

ما مطمئنیم که هر کسی با اجرای مو به مو و گام به گام مطالب ارائه شده در محصولات نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دست خواهد آورد و هیچگاه به فکر این موضوع نیز نخواهد افتاد!