یادگیر لُبینار

مسیر یادگیری بهتر دوره ها و آموزش ها

به شکل ساده و خلاصه ،از کجا شروع کنیم، چه چیزی را اول یاد بگیریم و چه چیزی را بعدش بیاموزیم.

الویت بندی یادگیری مطالب توسط مربی و کوچ یادگیری شما محمد جواد قریشی

چیزهایی که باید در مورد مسیر یادگیری بدونیم …

table

نکته اول : هر آموزش و دوره تقریبا برای یک ماه شما آماده شده است و برای یادگیری آموزش ها و دوره ها تقریبا باید یک ساعت در روز زمان بگذارید. 10 ساعت برای آموزش و مرور و 20 ساعت برای تمرین ، اقدام و پیاده سازی. موارد دقیق تر در خود آموزش ها بیان می‌شود.

نکته دوم : هر ۶ ماه معادل یک ترم است و هر ماه معادل یادگیری یک آموزش یا دوره می‌باشد . در ماه اول بهتر است که شما دوره کالیبراسیون یادگیری و دوره لانچ پد را با هم آموزش ببینید .( نگران نباشید ، در صورت نیاز کوچ یادگیری اقدامات مورد نیاز در هر ماه را به شما اعلام می‌کند )

نکته سوم : شما در هر ماه می‌توانید یک دوره یا آموزش و یک مهارت دیگر را بیاموزید ، مهارت هایی که از یک جنس نباشند. به عنوان مثال می‌توانید یادگیری دوره انگیزه را داشته باشید و همزمان شنا یا تکواندو و … را هم یاد بگیرد، اما نمیتوانید در کنار یادگیری دوره انگیزه ، دوره GTD یا ساخت عادت و … را بیاموزید. مگر مواردی که خود مدرس اعلام میکند که می‌توانید با هم آموزش ببینید.

نکته چهارم : حرکت به این شیوه و این مدل زمان گذاری با یادگیری دانشگاه و دروس دیگر منافات ندارد.

نکته پنجم : آموزش ها و دوره هایی که در یک ترم ارائه می‌شوند ، اکثرا به یکدیگر ارتباط دارند و برای یادگیری بهتر شما و به شیوه خاص مرتب شده اند ، بهتر است قبل از رفتن به سراغ آموزش های بعدی از یادگیری آموزش های قبلی اطمینان حاصل کنید .

desk chair e1677258980890
desk lamp

نکته ششم : شاید برای شما سوال باشد ، دوره هایی که در هر ترم آموزش داده و ارائه میشوند طبق چه علتی انتخاب شده اند، به طور خلاصه با توجه چند پارمتر مهمه ، تجربه کاربر ، نیاز ، سادگی ، کاربرد ، دریافت نتیجه ، همپوشانی مطالب و … انتخاب شده اند.

نکته هفتم : شما زندانی نیستید و زندانی هم نمی‌شوید ، قرار است کنار یکدیگر از مسیر درست یادگیری لذت ببریم و مهارت های گوناگون را با یکدیگر به شیوه ای که بهترین نتیجه را به دست آوریم ، بیاموزیم.

مهم ترین نکته ، هر سوالی دارید یا هر چیزی که به ذهنتان رسید حتما از ما بپرسید تا دچار اشتباه محاسباتی در انتخاب خود و خطا در یادگیری نشوید.

مسیر یادگیری دوره ها و آموزش های ترم اول

ماه دوم

دوره انگیزه چالشگری

( به زودی )

ماه سوم

دوره تندیادگیری

( به زودی )

ماه چهارم

ماه پنجم

ماه ششم

پیشاپیش به همه لُبینار اولی ها تبریک میگیم و براتون آرزوی موفقیت داریم.