1. خانه
  2. یادگیری
  3. Launch Pad – لُبینار لانچ پد (سکو)
دسته‌بندی : یادگیری

Launch Pad – لُبینار لانچ پد (سکو)

⭐⭐⭐⭐⭐
در زمینه یادگیری و دستیابی به نتایج دلخواه دو گزینه پیش روی ماست یا این که طبق شیوه فعلی پیش برویم و آزمون خطا کنیم یا این که مطالبی را بیاموزیم و به کار بگیریم که زمینه را برای دستیابی به نتایج دلخواه برای ما فراهم تر می‌کند.

مشخصات لُبینار :

4 مشخصات محصول23

چرا دوره لانچ پد ؟

برای شروع مسیر یادگیری و دریافت نتیجه بهتر و رسیدن به انگیزه و عملگرایی بیشتر در جهت رسیدن به خواسته هایی که داریم از این دوره شروع میکنیم ، در این دوره علاوه بر بیان اطلاعات و فلسفه های کاری که نیاز داریم ، ابزارهایی برای پیاده سازی نکات گفته شده در اختیار ما قرار میگیرد که احتمال موفقیت ما را به شدتت بیشتر میکند.

3 طرح نهایی دوره لانچ پد

چرا باید در لبینار لانچ پد ثبت‌نام کنم؟

قطعا زمان و انرژی و هزینه ای که میکنید اهمیت بسیار زیادی دارد ، این دوره تبر شما برای یادگیری بیشتر و درست تر مطالب آینده تیز می‌کند و نقشه راه بسیار خوبی جلوی پای شما قرار میدهد ، بدون یادگیری هیچ تغییر و درآمدی امکان ندارد ، با یادگیری بهتر می‌شود درآمد و سطح زندگی خود را افزایش و ارتقا داد ،

در این لبینار در مورد هدف ، عادت ها ، انتخاب ، سبک زندگی و … صحبت میشود. اگر این دوره را نگذرانید ، شاید در آینده چندین برابر این مبلغ را صرف دوره هدف گذاری ، مدیریت زمان ، راه اندازی کسب و کار و فروش و … کنید یا این که چون پایه قوی برای یادگیری ندارید در بین مطالب بهبود فردی و مهارت های تخصصی گیج میشوید و نتیجه که موردتان است را به دست نمی آورید.

دارم وقت ندارم

این ویدئو جواب اکثر سوالاتت رو میده

بعد از ثبت نام در دوره ( لُبینار ) چه چیزهایی دریافت می‌کنید

45

این دوره ( لُبینار ) برای چه کسانی مناسب است؟

تمام کسانی که قصد دارد بیاموزند و یاد بگیرند و تغییر کنند ، به خصوص دانشجویان ، کارمندان ، کارآفرینان ،صاحبان مشاغل کوچک و متوسط و بزرگ، کسانی که به دنبال ارتقا شغلی یا راه اندازی کسب و کار خود هستند، کسانی که قصد دارند تا درآمد بیشتری به دست بیاورند ، کسانی که قصد مدیریت بهتر زندگی خود را دارند، کسانی که به دنبال کسب موفقیت های بیشتر هستند، تمام کسانی که قصد حرکت در مسیر توسعه فردی را دارند و همه کسانی که قصد دارند تا سریع تر مهارت های مختلف را کسب کنند و به دست بیاورند.

اگر از یادگیری لبینار لانچ پد شروع نکنیم چه اتفاقی می‌افتد؟

به جرات بیان میکنم هیچ اتفافی رخ نخواهد داد ، شما به همان روال گذشته به مسیر خودتان ادامه می‌دهید ، اما خب نباید انتظار دریافت نتایج متفاوت را داشته باشید ، همان طور که دارن هاردی و بقیه گفته اند .

قول دارن هاردی

یک ادعای بزرگ

در صورتی که بعد از حداقل 30 روز همه تمرین ها را مو به مو انجام دادید ، حداقل 30 ساعت تمرین و اقدام کردید و طبق دوره کالیبراسیون یادگیری حداقل ده درصد پیشرفت نکردید ، دو برابر وجه پرداختی شما به شما بازگردانده می‌شود. ( همه تمرین ها و مستندات شما بررسی می‌شود.)

برای ثبت‌نام چه باید بکنم؟

بر روی دکمه افزودن به سبد خرید کلیک کنید و دوره را همین حالا در پنل کاربری خود دریافت کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در ایتا با ما در ارتباط باشید.

منتظر چه هستید؟

سفری به مقصد یادگیری، سفری به مقصد به دست آوردن سریع تر چیزهایی که میخواهیم را شروع کن. سفری که قرار است به شما کمک کند تا در زندگی کاری و حرفه ای خودتان رشد کنید، سفری که نتایج آن تا سالیان سال با شما می‌ماند و مانند یک دوست خوب به شما راهنمایی و کمک می‌کند، اگر مقصد این سفر برایتان جذاب است، دیگر هیچ دلیلی برای شک کردن وجود ندارد.

این دوره (لُبینار) دارای پشتیبانی گروهی است

مدرس پر تکرار ترین سوالات و مهم ترین سوالات را ضبط می‌کند و به شکل گروهی منتشر می‌کند ، شما همچنین در قسمت نظرات و سوالات ، تا 60 روز پس از تهیه دوره ( لُبینار ) می‌توانید سوالات خود را بپرسید.

حق اجازه استفاده از اثر

برای تهیه این لبینار تلاش های بسیار زیادی صرف شده است ، در اختیار دیگران قرار دادن این دوره (لُبینار) شرعا و اخلاقا  مشکل دارد، از شما ممنونیم که به تلاش ما احترام می‌گذارید و برای تولید مطالب حرفه ای تر و با کیفیت تر ما را حمایت می‌کنید.

اما شما می‌توانید این دوره (لُبینار) را فقط و فقط در اختیار همراه موفقیت خود قرار دهید ( به طور خلاصه همیار موفقیت اون کسی هست که مثل شما اهل یادگیری است و میخواهید که دو نفری رشد و پیشرفت کنید و روند یادگیری و پیشرفت همدگیر برایتان مهم است ) ، پشتیبانی که برای شما در نظر گرفته شده ، به سوالات دو نفر پاسخ خواهد داد شما و همیار موفقیتتان.

مربی و کوچ یادگیری شما در این لُبینار

محمد جواد قریشی

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه(نظر) ارسال کنند.

همین حالا شروع کن

490.000 تومان

محصولات مرتبط